Grubi: Le ti tregon dikush Bilall Usain Bolt Kasamit, sa s’ka ik, që Juventusi, Real Madridi dhe BDI fituan sot

 

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka komentuar fitoret e sotme që sipas tij, në një ditë kanë ndodhur tre fitore, ajo e Juventusit, Real Madrididit dhe e BDI-së.

Ai këto komente i ka bërë pas intervistës së Bilall Kasamit në emisionin Click Plus, njofton TetovaSot

“Le ti tregon dikush Bilall Usain Bolt Kasamit 🏃🏾sa s’ka ik, që Juventusi, Real Madridi dhe BDI fituan sot”, shkruan Grubi.