Gylsereni bën ndërhyrje drastike në fytyrë, fansat e kryqëzojnë për pamjen

Në Shqipëri, njihet si Gylsereni tek  “Fate të kryqëzuara”. Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke  Nurgül Yeşilçay është një ndër personazhet më të famshëm të showbiz-it.

Por së fundmi, Gylsereni është vënë në qendër të kritikave për shkak të pamjes së saj

Mediat turke shkruajnë se aktorja  e njohur i është nënshtruar ndërhyrjeve në fytyrë dhe në fotot e fundit të postuara në rrjetet sociale, shihen ndryshime të mëdha në fytyrë. Një gjë e tillë nuk ëhstë pritur aspak mirë nga fansat e 41-vjeçares, shumica e së cilëve i kanë komentuar se nuk duket mirë, fytyra e saj duket si e enjtur dhe jo origjinale.