Harrojeni! Për sonte nuk do të shihni femër më seksi (Foto)

Dielli po nxeh, edhe po djeg! E verës ja shton sharmin ylli i Love Island’s, Olivia Attwood e cila ka treguar se çfarë pjeshke dhe çfarë asetesh ka sidomos kur sot u ekspozua në diellin e Mykonos
Ajo nuk është e huaj në këtë aspekt pasi që gjithmonë njihet si femër bombë e zhveshur në bikine.
E në këto foto ajo paraqitet më e nxehtë se kurrë.
Bukuroshja thuhet se ka disa operacione në trupin e saj, të bëra me shije pasi që bukuria e saj nuk diskutohet.