IBRAHIMI: Angazhohemi për një jetë të re në Çair

Kandidati i BESËS për Komunën e Çairit Zeqirija Ibrahimi ka mbajtur pres konferencën e radhës ku tha se pushteti aktual i Komunës së Çairit në fushatën e vitit 2013 pati premtuar parkingun e Teatrit dhe se në hapësirën pas ambulancës do të ndërtojë garazh në kate.