Iggy Azalea dhe i dashuri me skena erotike në publik (Foto)

Por, nga atje Iggy Azalea dhe i dashuri i saj janë kapur në një moment të sikletshëm teksa po shijonin puthjet e njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net

Këngëtarja u shfaq me rroba banjoje të kuqe, ndërsa çiftit në këtë arratisje meksikane u ishin bashkuar edhe disa miq të përbashkët.

Me këto foto ajo vërtetoi se nuk është ndarë nga i dashuri./Lajmi.net/

collageigojna