Iggy Azalea pas operacionit në gjoks

Ajo është treguar e hapur në lidhje me operacionin për të zmadhuar gjoksin e saj.

Këtë të mërkurë, Iggy Azalea ka treguar frytet e ndërhyrjes teksa është shfaqur e veshur me një xhaketë pa recipeta në Ceremoninë e çmimeve të GQ për burrin e vitit në Sidnei.

Bukuroshja 26 vjeçare dukej mahnitëse dhe tepër në formë pas operacionit megjithëse rrezikoi me veshjen e saj.

3a6fccf700000578-3941452-image-m-19_14792922842713a6f44d700000578-0-image-m-19_14792898062873a6f44f100000578-0-image-a-20_1479289821564