Imazhi i ri i Ozcan Deniz dhe Asli Enver në sezonin e dytë të Nusja nga Stambolli lë pa fjalë fansat

Seriali i mirënjohur “Nusja nga Stambolli” i cili vjen çdo të premte, ora 21:00 në Jolly HD ka nisur xhirimet për sezonin e tij të dytë. Menjëhere, vihet re ndryshimi në pamje i aktorit kryesor Ozcan Deniz. Duket se fansave i ka pëlqyer shumë pamja e re e aktorit.

“Mos i lyej më flokët. Kështu je akoma më i pashëm” – ishin disa nga komentet e ndjekësve në Turqi. Edhe Asli Enver ka ndryshuar modelin e saj të flokëve. Po ju a ju pëlqejnë më shumë kështu?