Interi kërkon gjysmën e skuadrës së Realit 50 minuta më parë

 

Klubi i famshëm italian, Inter është duket u përgatitur ta godas Real Madridin.

Mediat italiane shkruajnë se ‘Nerazurët’ synojnë që gjatë kësaj verë, t’ia marrin madrilenëve katër futbollistë. “Interi thuhet se do të paguaj 180 milionë euro për katër lojtarët e Real Madridit (Pepe, Danilo, Morata dhe James Rodrigues)”, shkruajnë mediat italiane.