Irritohet me Instagramin, modelja e famshme i vë flakën gjoksit

Modelja australiane Imogen Anthony ka befasuar fansat me postimin e fundit.

Bukuroshja në Instagram ka ndarë një foto në të cilën shfaq gjoksin poshtë një bluze trasparente, teksa ndez cakmakun.

25 vjeçarja e cila njihet për ekspozimet hot në rrjetet sociale, është përpjekur të thyej rregullat strikte të Instagramit për fotot nudo dhe ka zgjedhur këtë mënyrë për të protestuar.