Iskra Lawrence shfaqet në bikini

Modelja Iskra Lawrence ka lënë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e saj atraktive.

Ajo është dukur tejet seksi, teksa kishte veshur një palë bikini të cilit vënin në pah format e saj trupore, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Biondja seksi ka një numër prej 3.2 milion ndjekësish në rrjete sociale, ndërsa pozat e saj të fundit janë përcjellur më pëlqime dhe komente të shumta.