Iva Aliko i ”shokon” të gjithë, pa të brendshme në Zonë e Lirë (Foto)

Një nga modelet e njohura të ekranit Iva Aliko ishte e ftuar mbrëmjen e së Premtes në Zonë e Lirë me moderator Arian Canin. Ndryshe nga herët e tjera duket që Cani e ka hapur emisionin plot “zjarr”.

Iva ka vendosur të sfidojë mbarë opinioni dhe të shkojë pa të brendshme në emision. Tek kamera e emisionit u afrua pranë Alikos mund të shihej detaji që nuk kishte të mbathura poshte fustanit.

Ariani nuk mbeti pa e ngacmuar modelen rreth veshjes së saj dhe ajo publikisht ka pranuar se, “Nuk kishte të brendshme poshtë një fustani si ky nuk mund të vishen të brendshme, tha Aliko. /Shqipëriaime.al