Iva Aliko na çmend përsëri me këtë fotografi (Foto)

Ajo së fundi poston një fotografi ku shihet më ndryshe dhe më seksi, transmeton Gazetavip.com

Iva ksaj radhe duket më seksi dhe më provokative duke e shpalosur gjoksin e saj bombastik duke e mbajtur dorën afër “Zogut” të saj.

iva01