Ja çfarë bëjnë një ditë pas martesës Almeda e Çënari (Foto)

Një ditë para festës së dashurisë, çifti i njohur Almeda Abazi dhe i dashuri i saj turk Toglahan Sayisman apo siç e njohin shqiptarët Çënari, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Çifti simpatik u martuan pikërisht në ditën e ditëlindjes së Almedës,transmeton Gazeta Express.

Bukuroshja Almeda në profiin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet me vellon e bardhë në krahë të bashkëshortit të saj.

Ajo ka falënderuar të gjithë personat që i kanë qëndruar afër në këtë ditë.