Ja çfarë e ndihmoi pornostaren të gjente burrin milioner

Një ish pornostare nga Tailanda ia ka atribuar gjetjen e shpirtit të saj binjak budizmit.
Kejsarin Chaichalermphol, 31 vjeç, është shprehur se lutjet dhe meditimi e ndihmuan të gjente dashurinë me milionerin amerikan, 70 vjeçarin Harold Jenninfs Nesland Jr.
E njohur ndryshe si “Nong Nat”, ish aktorja e filmave me “pullë të kuqe”, la karrierën e saj si yll i “Tokyo Hunter” dhe “Asian Heart” për tu fokusuar në idealet e budizmit.
“Vepra të mira, meditim dhe lutje.Përveç mirësisë që marr nga bashkëshorti im nga pagat e tij mujore, ai gjithashtu më jep para shtesë. Pavarësisht sa merr nga banka ai i ndan me mua përgjysmë. Lutjet dhe meditimi të sjellin një burrë të mirë” tha Kejsarin për UK South West News Service.
39D7B89200000578-3884994-image-a-53_1477749312412