Ja çfarë ndodhë kur mblidhen bashkë femrat më seksi

Ja çfarë ndodhë kur mblidhen bashkë femrat më seksi (Foto)

Një ndër femrat më seksi në botë, Kylie Jenner ka zgjedhur që natën e kaluar ta kaloj me motrën dhe mikeshat e saj.

Bella Hadid, Kendall Jenner, Kyli dhe mikja e saj më e afërt kanë kaluar natën e kaluar në një lokal ku si duket edhe janë argëtuar.

Këto të fundit nuk kanë hezituar që të pozojnë së bashku, edhe atë në mënyrë shumë seksi.

Se si do të duken shumë nga to në një nga eventet më të rëndësishme të showbizit botërorë, Meet Gala, mbetet të shihet sonte./Indeksonline/