Ja dhe superprojekti i Era Istrefit “Redrum” /video

Këngëtarja e njohur me famë botërore Era Istrefi sapo ka lansuar hitin e saj më të ri të quajtur ‘Redrum’

E veshur në të kuqe, Era duket mahnitëse, transmeton Gazeta Express.

Sigurisht fansat e kanë pritur me padurim hitin e ri.

Era këtë këngë e sjell në bashkëpunim me Felix Snow.