Ja kush jane kojshite e Amit dhe Ermalit


Fatos Nano e Blendi Fevziu, komshinjtë VIP të Amit dhe Ermalit

Aktori i humorit e njëkohësisht moderatori Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bërë pronarë të një vile superluksoze në zonën më ekskluzive të Tiranës, pikërisht në kompleksin “Rolling Hills”.

Sipas mediave të ndryshme, rezidenca e tyre e re kushton 400-500 mijë euro, ndërsa ndodhet në kompleksin ku jetojnë edhe shumë personazhe të rëndësishëm e të njohur në vend, raporton “Panorama Plus”.

Në këtë zonë luksi, sigurisht edhe komshinjtë duhet të ishin VIPA. Personazhet mediatikë padiskutim që janë komshinjtë më të ri të Ermalit me Amin.

Komshinjtë e rinj të moderatorit të njohur të programit “Xing me Errmalin” në “Tv Klan” janë ish-kryeministri Fatos Nano, moderatori i programit më të ndjekur “Opinion”, Blendi Fevziu, moderatori i “Zonë e lirë” Arian Çani, etj. Rezidencat janë të hapësirave të vogla, 700 metra katrorë e deri në vila mbi 1500 metra katrorë.