Ja me kë e krahason veten Linda Morina (FOTO)

Linda Morina është mjaftë e përfolur më mediat për muzikën dhe humorin e saj shkruan GazetaBlic

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook ku ka dashur ti tregoj fansave të saj se ajo duket si një sulltaneshë/ Gazeta Blic/

linda-sulltanesh