Ja pse të pasmet e JLo marrin gjithë vëmendjen

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez përveç se njihet për hitet e saj ajo është shumë e përfolur për fizikun e saj.
Sidomos janë të pasmet bombastike të këngëtares ato që marrin gjithë vëmendjen në çdo paraqitje që bën JLo.
Por, këto linja Jennifer Lopez i arrit duke u djersitur shumë në palestra sportive dhe bën që askush mos ta diskutojë moshën e saj.
Këtë fakt e ka treguar përmes postimeve të fundit në rrjete sociale.