Ja si ka reaguar Era Istrefi mbas parodisë ‘Llom llom (VIDEO)

Pas më shumë se një viti, hitit ‘Bon Bon’ iu realizua edhe një parodi me titullin ‘Llom llom’.

Një i ri me emrin Faton bëri bujë të madhe në rrjetet sociale duke u shpërndarë gjithandej.

Ky djalosh që deri sot ishte i panjohur për publikun shqiptar, brenda pak ditësh arriti të mbledh miliona klikime në Youtube.

Mungesa e parodive në skenën shqiptare ka bërë që i riu nga Tetova të nis praktikimin e tyre dhe zgjedhja e ‘Bon Bon’, nuk ka qenë e rastësishme. Për këtë projekt ai ka marrë edhe një reagim nga Era Istrefi.

Se cili ka qenë ky reagim, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.