Ja si tallen tifozët e Realit tani me Leo Messin

 

Lionel Messi ka qenë pjesë e shakave të publikuara në rrjetet sociale gjatë ndeshjes mes Atletico Madridit dhe Real Madridit në Ligën e Kampionëve.

Ai është paraqitur i shoqëruar nga disa bashkëlojtarë të Barcelonës duke festuar me fanellën e Atleticos.