Ja të famshmet shqiptare, super-seksi me të kuqe për festat që lamë pas

Këto ditë festash qe lamë pas ngjyra e kuqe është më e përdorura si në zbukurime ashtu edhe në veshje.

Një fustan dhe buzë të kuqe dhe çdo femër tërheq vëmendjen në mbrëmjet festive.

Në fotot e mëposhtme ju sjellim disa nga femrat e njohura të showbizit shqiptar që kanë guxuar këto ditë të shfaqen tepër festive me ngjyrën e kuqe.

ENCA

AURELA HOXHA

KLEA HUTA

ANXHELINA

XHESIKA BERBERI

ZAIMINA VASJARI

BESA