Jehona Shaqiri promovoi viedoklipin e ri

Mbreme ne Square 21 kegetarja e njohur promovoi videoklipin me te ri te saje te kenges “Ku jam une e ku je ti”. te pranishem ishin kengetar artist dhe shume personalitete te njohur te cilet uruan kengetaren per karieren e saj muzikore. Per realizimin e videoklipit u perkujdes produksioni’Fabrika”