Jennifer Lopez nuk ka veshur të brendshme (FOTO)

INGLEWOOD, CA - AUGUST 24: Singer Jennifer Lopez attends the 2014 MTV Video Music Awards at The Forum on August 24, 2014 in Inglewood, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images for MTV)

Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj.

Këngëtarja dhe aktorja u paraqit me një fustane ngjyrë të verdhë, i cili zbuloi se ajo nuk kishte të brendshme fare.

J-Lo u shfaq shumë seksi, veshja që ajo kishte e mbronte modestinë e saj shumë mirë, edhe pse gjatë lëvizjeve që bënte ajo në plazh ekspozonte këmbët më shumë se ç’ duhej.

Jennifer ishte duke xhiruar në Florida videoklipin e saj për këngën më të re.

Ndryshe dihet se këngëtarja është në lidhje me Alex Rodriguez