Juventus kërkon mesfushorin e Arsenalit

Juventus është duke u interesuar për Santi Cazorlan

Skuadra e Juventusit është duke kërkuar që të përforcohet në mesfushë me spanjollin e Arsenalit, Santi Cazorla.

Ai ka kontratë me Arsenalin deri në vitin e ardhshëm dhe ende nuk ka vendosur për nënshkrimin e kontratës së re.