Ka fjetur me 400 persona por ka edhe një pasion tjetër

Një grua britanike shpenzon hiq më pak se sa 36 mijë paund në vit për sende luksi, dhe plot 11 mijë paund për trajtime bukurie në 12 muaj. Janey Farrel, 30-vjeçe, pranon personalitetin e saj “problematikë” për të bërë tregti vazhdimisht për gardërobë.

Nëna e tre fëmijëve jeton në Newcastle dhje kalon shumicën e të ardhurave të saj për shpenzime personale.

Pjesa tjetër e shpenzimeve sigurohet nga i fejuari, 30 vjeçari Ross Pharrel, një ish-ushtarak, i cili fiton rreth 100 mijë paund në vit si inxhinier.

Ata u njohën rreth 6 vite më parë dhe që të dy pretendojnë se kanë shkuar në shtrat me 400 persona secili.

Zonjusha i deklaroi medieve në qershor se nuk do të lejonte të fejuarin e saj të bënte seks me të nëse nuk plotësonte të gjitha dëshirat. Gruaja shet çantat e saj të shtrenjta që i ka blerë më herët.

 

389A00CB00000578-0-image-a-10_1474362293258389A039000000578-0-image-m-17_1474362371584