”Kallet” atmosfera n’Kosovë Show, Ramushi e ‘thirrë’ Dautin n’telefon – Do të vdisni.. (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, është deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovë, Daut Haradinaj si dhe Ramiz Rrahmani.

Sikurse në emisionet e kaluara, edhe këtë javë n’Kosovë Show, atmosfera ka qenë e nxehtë dhe me plotë momente interesante dhe befasuese, shkruan Gazeta NewBorn.

Gjatë emisionit në një lidhje direkte ‘ka thirrur’ Ramush Haradinaj i cili ka folur për Demarkacionin dhe për një rast kur ata ishin fëmijë

Se çka thotë ai dhe cili ishte reagimi i Daut Haradinajt shikojeni videon poshtë: