Kapen duke bërë seks të hapur në rrugë, çifti filmohen dhe ia postojnë videon (Video, +18)

Dy persona janë kapur duke bërë seks publikisht në një hapësirë publike ku shumë njerëz ulen për të pushuar, shkruan Gazeta Blic.Në një video të publikuar pak kohë më parë në LL, shihen një burrë dhe një grua të cilët bëjnë seks në një stil krejt tjetër nga ç’kemi parë të bëjnë persona të tjerë të filmuar në rrugë.Publikuesi i videos nuk ka treguar se ku është incizuar video por ai është shprehur shumë i habitur se pse çiftit nuk i është pritur deri sa të mbërrinin në shtëpi. / © GazetaBlic /Pamjet në vijim përmbajnë skena që nuk mund të shikohen nga minorët, luteni ta merrni parasysh vërejtjen tonë!
https://www.liveleak.com/view?i=a9a_1499785573