Kapen “mat” më të dashuruar se kurrë, çifti i ri i showbizit detyrohet ta pranojë

Disa muaj pasi u përfolën për një lidhje dashurie, më në fund ata e konfirmuan edhe zyrtarisht.
Jessica Qright dhe Giovanni Pernice, duket se nuk e fshehin dot më dashurinë e tyre që u lexohet qartë në sy.
Modelja dhe balerini i njohur kanë zgjedhur 14 shkurtin për të konfirmuar lidhjen e tyre.