Kardashian tejet tërheqëse në bikine (FOTO)

Ylli televiziv i Keeping Up With The Kardashians, Kurtney Kardashian është fotografuar nga paparazët, teksa po argëtohej në Kanë. E veshur në bikine, ajo shfaqi edhe njëherë trupin e saj të tonifikuar dhe super seksi.

Kësaj radhe Kardashian zgjodhi për tu argëtuar në një jaht privat, ndërkaq për shoqërues zgjodhi të dashurin e saj të ri Younes Bendjima.

Bendjima dhe Kardashian po kalojnë kohë të mirë së bashku, ndonëse kanë diferencë të madhe në moshë. Kardashian është 38 vjeçe, ndërsa i dashuri i saj 23 vjeçar. Që të dyve u urojmë lidhje të gjatë dhe të lumtur.

 

40b4ebcd00000578-4534350-image-a-14-1495553553950

40b4eca900000578-4534350-going-public-the-pair-haven-t-been-shy-about-showing-their-affec-m-15-1495553574406