Këngëtares maqedonase i propozohet ‘live’ për martesë në Eurovision

 

She said yes!

SHE SAID YES!!!!! 💍💍💍💍💍💍💍

Posted by Eurovision Song Contest on Donnerstag, 11. Mai 2017

Këngëtarja maqedonase, Jana Burçeska me këngë e saj “Dance Alone” nuk arriti të hyjë në finallen e Eurovizionit, që do të mbahet të shtunën, por asaj i ndodhi diçka e jashtëzakonshme

Në finale shkojnë Bullgaria, Bjellorusia, Kroacia, Hungaria, Danimarka, Izraeli, Rumania, Norvegjia, Hollanda dhe Austria.

Megjithatë, Aleksandar nga grupi i saj “Off Beats” i ka propozuar Jana Burçevskës, duke i dhuruar unazën e martesës para miliona shikuesve, në mes votimeve për Eurosong.

Ata kanë qenë së bashku për dy vjet dhe se presin fëmijë.