Kengetari Verim Zendeli vjen me nje balade te mrekullueshme

Kengetari nga Tetova Verim Zendeli ka sjellur kengen me videoklipin me te ri te tij nje balade te mrekullueshme .Kenga mban titullin “A ishe ti” dhe eshte vertete nje balde e bukur dashurie.