Këngëtarit të famshëm i shpërthen telefoni në fytyrë (Video)

Këngëtarit të famshëm amerikan CeeLo Green i ka ndodhur një incident i frikshëm. Teksa ndodhej në studion e tij ku regjistron albume, atij i ka shpërthyer smartfoni teksa fliste me të. E gjithë ngjarja është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe videoja është bërë virale. Por këngëtari ka reaguar disa orë më pas duke sqaruar se ishte shëndoshë e mirë.