Kengetarja Barbana Dini, motra e Ergit falendëron të gjithë për ngushëllimet dhe lajmëron

Ergi Dini këngëtari 22-vjeçar që humbi jetën në aksidentin tragjik në Tiranë bashkë me shokun e tij Klejdi Halili,  është vëllai i këngëtares së njohur shqiptare Barbara Dini. Vëlla e motër sapo ishin kthyer nga një udhëtim i tyre në Itali ku pak orë më vonë Ergi gjeti vdekjen.

Barbana Dini ka postuar në Facebook një status, ku falendëron të gjithë për ngushëllimet dhe lajmëron se varrimi bëhet në qytetin e Shkodrës në orën 15:30.

Statusi i këngëtares :

Faleminderit te gjitheve per ngushllimet edhe pse per ne s’ka ngushellim!Ju lajmeroj se varrimi behet ne ora 15.30 ne Shkoder!