Këngëtarja e njohur shqiptare identike me aktoren Gylseren (FOTO)

Nurgel Yesilcaye është aktorja e njohur për publikun shqiptar si “Gylseren” nga seriali “Fate të kryqëzuara”.

E urtë e shumë këmbëngulëse në arritjen e qëllimeve ka marrë vëmendjen e shikuesve.

Gylseren gjithashtu është shumë e bukur, transmeton gazeta Express.

Por, a ju ka rënë ndonjëherë në sy se sa shumë ka ngjashmëri me Gylserenin këngëtarja shqiptare Ronela Hajati?

Express ju sjell disa fotografi të Ronelës dhe Nurgelit për të parë ngjashmërinë mes tyre.