Këngëtarja me famë botërore që flenë dhe zgjohet me qenë (Foto)

Këngëtarja me famë botërore që flenë dhe zgjohet me qenë (Foto)

Miley Cyrus është një nga këngëtaret që ka miliona fansa në botë. Por, jeta e saj është vërtetë e çuditshme pasi që për shumë kë, ajo është botë në vete. Fakt për këtë është edhe lidhja e saj me qenë.

Miley flenë dhe zgjidhet me dy qenushët e saj të cilët ka thënë se janë pjesa më e bukur e jetës.

Madje ditëve të fundit në shtratin e Mileyt shihet se është shtuar edhe një qen, duke e prezentuar edhe anëtarin e tretë të shtratit të saj./Indeksonline/