Këngëtarja shqiptare publikon foto pas aktit seksual me burrin e saj (Foto 18+)

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj duket se nuk e ka aspak problem që të shkëmbej momente intime me fansat e saj teksa qëndron në shtrat me bashkëshortin e saj, Sokolin.

Femra e skenës e cila nuk din të ndalet, njëkohësisht nënë e dy fëmijëve duket aq në formë sa që i’a kanë lakminë shumë femra të tjera për faktin se duan të duken si ajo dhe të kenë suksesin si Gjystja.

Agjenda e saj është e stërngarkuar, mjafton t’i hidhet një sy profilit të saj në facebook dhe do të shohim të gjitha datat e rezervuara, madje për këngëtaren Vulaj nuk ka aspak sezonë sepse që nga pranvera e deri në dimër gjithmonë është e angazhuar.

 

Së fundi ajo ka qenë prezente në një event që është organizuar në Shqipëri nga ku ka dalë fituese e cmimit të internetit.