Kësaj bukuroshe s’mund t’i rezistoni dot (FOTO)

Emri i saj është Ines Helene,vetëm 24 vjeç dhe ka lindur në Suedi. Por bukuroshja ka vendosur të lërë Atdheun e saj dhe është zhvendosur në Londër për të studiuar për financë.

Megjithatë, format e saj seksi ranë në sy dhe tashmë ka ndërruar karrierë. Ajo ka pozuar për disa nga revistat më të njohura në botë si Maxim dhe Playboy.

Modelja njihet edhe si “njëbrirëshi suedez”.