Keshtu dukej sot Kodra e Diellit ne Tetove/Foto

Sot vertet ka qene nje dite e mrekullueshme ne Kodren e Diellit ne Tetove. Dielli ka bere qe vizitoret te kenaqen me bukurite dhe ajrin  e paster te ketij vendi. Gjithashtu sot te gjthe skijatoret kane pasur mundesi qe te kenaqen ne sportin  e tyre te preferuar./antpress