Kështu duken të pasmet e Fjollës pas operacionit (Video)

Fjolla Morina para ca jave iu është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale, ku formësoi të pasmet e saj.

Në fakt, asaj iu është thithur dhjami në stomak dhe pastaj atë dhjam ia kanë vendosur në të pasme duke ia formësuar në formë si të pasmet braziliane, shkruan lajmi.


E është doktori Skerdi Faria, ai i cili përmes një video në Instagram, ku tregoi rezultatin e të pasmeve të saj.

Ndonëse nuk ka asgjë finale, Fjolla dukej tejet seksi. I lumtë duarve të doktorit.