Kështu e festoi ditëlindjen sot Ronaldo (FOTO)

Cristiano Ronaldo sot ka festuar ditëlindjen e 32-të.

Futbollisti më i mirë në botë, është bërë për një vit më i vjetër.

Portugezi sot ka festuar ditëlindjen e 32-të.

Ai ka vendosur që këtë ditë të veçantë ta kaloi me familjen e tij, pasi i është dhënë ditë e lirë pas anulimit të ndeshjes mes Celta Vigos dhe Real Madrid.