Këta jane 14 finalistet e festivalit te RTSH

Sonte është mbajtur nata e dytë e Festivalit të 55 të RTSH-së.
Edhe në këtë mbrëmje janë prezantuar këngët e mbetura dhe para pak minutash publiku votoi të preferuarit e tyre, shkruan lajmi.netKëta janë 14 finalistët që njërin nga ta do ta çoj në skenën e Eurovizionit ku do ta prezantojë shtetin shqiptar:
I NGJAJSHËM
ZBULOHEN EMRAT E DY FINALISTËVE NË ‘KËNGËN MAGJIKE’ (FOTO)
Linda HalimiYll limaniFlaka krelaniGenc salihuLYNKSEdea DemaliajFabiola dhe AgnesaNaim Bunajku (Xuxi)Dilan RekaOrges ToceRrezarta SmajaXhesika PoloLorelaFranc Koruni