Këto janë 10 makinat më të shtrenjta në Amerikë [Foto]

Këto janë 10 makinat më të shtrenjta në Amerikë [Foto]

Amerikanët nuk e kan problem të shpenzojnë para të majme në makina, duke marrë parasysh faktin që çmimi i derivateve është mjaft i lirë dhe kushtet ekonomike janë pjesërisht të kënaqshme.

Cmimi mesatar i blerjes së një makine të re në Amerikë është rreth 36.000 dollarë transmeton Indeksonline, ndërsa në listën në vijim makina më e lirë është shtatë herë më e lartë se shifra paraprake.

Mëposhtë keni listën e makinave më të shtrenjta që blihen në Amerikë, makina këto që janë jashtëzakonisht fantastike.

BENTLEY FLYING SPUR W12 S 244,600$

FERRARI 488GTB 245,400$

MERCEDES-AMG S65 CABRIOLET 247,900$


LAMBORGHINI HURACAN LP 610-4 SPYDER 262,450$

FERRARI 488 SPIDER 272,700$


FERRARI GTC4 LUSSO 300,000$


ASTON MARTIN VANQUISH S VOLANTE 312,950$


ROLLS-ROYCE WRAITH 320,550$


BENTLEY CONTINENTAL SUPERSPORTS CONVERTIBLE 322,600$


BENTLEY MULSANNE EWB 335,600$