Këto pamje vijnë nga vila super luksoze e Encës (Foto)

 

Enca Haxhia na prezanton me pamje nga vila përrallore e saj.

Këngëtarja e njohur shqiptare me anë të disa “storie” në Instagram ka shpërndarë foto nga ambientet e jashtme të vilës luksoze që ajo ka në pronësi.

Pavarësisht se Enca akoma nuk na ka njohur ekzaktësisht mbi vilën e saj, si duket kjo do ndodhë pjesë pjesë në ditët në vijim.

Vila ndodhet ne një zone rezidenciale te Tiranës ku kane blere edhe disa prej figurave me te njohura te sipërmarrjes dhe medias.