Këto të pasme fantastike s’mund të rezistoni pa i parë (FOTO+16)

Modelja e popullarizuar, Sommer Ray, ka publikuar një fotografi tejet joshëse në llogarinë e saj në Instagram.

Me bikini dhe e shtrirë, ajo duket sa joshëse, aq edhe e ‘nxehtë’.Megjithatë, ajo ka një kërkesë për ndjekësit e saj.

“Ajo nuk dëshiron dashuri, ajo pëlqen të duhet, dhe kjo e bënë më ndryshe”, ka shkruar ajo përbri fotografisë, duke vënë në pah të pasmet superseksi.