Kim Kardashian shkëlqen krahë grimierit shqiptar

Kim Kardashian i është rikthyer sërish jetës së saj publike pas grabitjes në Paris.

Fansat e saj pritën me orë të tëra për të siguruar vendet më të mira në “Masterclass-in” e yllit të reality show këtë të premte.

Për të marrë pjesë në seminarin e Kim dhe Mario Dedivanovic, grimierit shqiptar nga Mali i Zi, ata paguan një shumë prej 1.600 dollarë.

Pas eventit, Mario postoi një foto krahë bukuroshes 36 vjeçare, ku dukeshin mahnitës.

3c190a6b00000578-4115912-image-a-48_14843234854843c1ae65100000578-4115912-image-m-91_1484326864151