Kim Kardashian topless për ‘Vogue’

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë.
Këtë herë ylli i televizioneve ka pozuar topless për revistën prestigjoze ‘Vogue’. 36-vjeçarja ka publikuar fotografinë në Instagram dhe shfaqet mjaft tërheqëse.
Kim ka mbuluar gjoksin me duar për të ruajtur modestinë