Kim Kardashian tregon më shumë seç duhet në Malibu (Foto)

Ajo është bërë e famshme prej formave të saj “të frikshme”.

Dhe Kim Kardashian pikërisht ka zbuluar pak më shumë seç duhet nga asetet e saj gjatë setit më të fundit fotografik.

Ylli 37-vjeçar shfaq format e saj në një fustan të bardhë krejtësisht transparent në Malibu.

Gjoksi dhe vithet e saj ekspozohen plotësisht nën një veshje transparente.

Fotot vijnë vetëm disa ditë pasi ajo dhe burri i saj Kanye Ëest mirëpritën fëmijën e tyre të tretë nëpërmjet një nëne surrogate.

Të premten Kim zbuloi se vajza e çiftit do të quhet Chicago West