Kjo eshte Kim Kardashian ruse

Njihuni me Anastasia Kvitko, modelen ruse e cila është cilësuar si “Kim Kardashian e Rusisë” pas imazheve të saj të reja të publikuara në Instagram.

Bukuroshja brune nga Kalinigrad ka arritur të grumbullojë 4.9 milionë ndjekës në Instagram falë formave të saj bombastike.

Por 22 vjeçarja thotë se nuk i pëlqen ta krahasojnë me Kim Kardashian, e se ajo është më e bukur se Znj.West.

“Trupi im është sportiv, muskujt i kam të stërvitur, të pasmet e mia janë më të bukurat në botë dhe nuk kam bërë asnjë operacion plastik në fytyrë. Ndërsa ajo, të gjithë e dinë çfarë i ka bërë të pasmeve,” tha Kvitko për Daily Mail.

3aeaefed00000578-3989650-image-a-75_14805899643333aeaedb800000578-3989650-image-a-74_14805899585843aeaedf800000578-3989650-image-m-73_1480589949492