Kjo eshte nje nder ambasadoret me te bukura qe ka Kosova

 

 

Ambasadorja e Vullnetit të mirë në IHRC, Elvana Shala, sot ka një festë shumë të veçantë, është ditëlindja e saj 27-të.

Elvana është njëra nga femrat në Kosovë e cila ka bërë mjaft shumë për përsonat në nevojë, po ashtu edhe e ka përfaqësuar Kosovën denjësisht në shumë vende të botës.

Së fundmi Elvana ka realizuar edhe një fotosesion në të cilin duket tejet bukur, shkruan GazetaBlic.com

Për ketë fotosesion Elvana ka bashkëpunuar me fotografin e njohur Veton Osmani, po ashtu veshjet e saj në fotosesion janë të Agnesa Vuthaj Fashion, ndërsa për grimin dhe floket u perkujdes ‘Anderr atelie ‘.